Hakkımda

Arzu Savaş                                                                                                   

25.08.1968 İstanbul doğumluyum.

Marmara Üniversitesi işletme Fakültesinden mezun oldum . Aynı üniversitede yüksek lisansımı tamamladım. Bilgisayar ve turizm sektörlerinde uzun yıllar çalıştım.

Öğrenci Koçluğu ( Livcon International Academy)

Yaşam Koçluğu (Livcon International Academy)

NLP ( Livcon International Academy) eğitimleri aldım.

Profesyonel olarak öğrenci koçluğu yapmaya başladığımda hayatıma Zihin Haritaları girdi. Zihin Haritaları, hızlı okuma ve hafıza teknikleri eğitimlerimitamamladım. Uluslararası Sertifikalı Zihin Haritaları eğitmeniyim. Bireysel veya toplu olarak öğrenciler ve yetişkinler ile çalışmakta; Özel atölyeler, kurumlar, şirketler ve üniversitelerde Zihin Haritaları eğitimi vermekte, Zihin Haritaları ile danışmanlık ve koçluk yapmaktayım.

Türkiye’ de ilk ve tek yazarlara özgü zihin haritası eğitimi düzenleyen kişi olarakZihin Haritaları‘ nın gücünü yazma süreci ile birleştirip yazarların yazma sürecini kolaylaştırmak amacıyla Renkli Yazmak isimli projeyi oluşturdum.Bu kapsamda da yazmak isteyen ama nerden başlayacağını bilemeyen ya da yazarken tıkanıklık yaşayan, sıkışan, dağılan, toparlanmayaihtiyacı olan yazarlara “Renkli Yazmak” eğitimleri düzenliyor, bireysel danışmanlıklar veriyorum.

Öğrenmenin sonu ve yaşı yoktur diyenlerdenim.Kendimi her insanın içinde büyük bir potansiyel olduğunu bilen, bu potansiyeli görebilen, insanları kalbiyle dinleyen biri olarak tanımlamaktayım…

Evliyim, bir oğlum var.